WYSYŁKA 24H, ROZMIAR S

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godzin
Cena: 201,75 zł

Cena regularna: 269,00 zł

201.75
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 215,20 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 50966_20221125102623
Pin It

Opis

UWAGA! Egzemplarze z tej promocji dostępne są tylko z podszewkami standard, czyli nr 3 i 4.
Jeśli preferują Państwo konkretną podszewkę proszę wpisać to w uwagach do zamówienia. Jednakże kolejność zamówień i dostępność ilościowa torebki z konkretną podszewką determinuje jej przydział.
W przypadku chęci zamówienia tego modelu z inną podszewką należy zamówić go w sprzedaży regularnej, gdzie szyjemy torebki na zamówienie i możemy je uszyć z dowolnie wybraną podszewką.

Uwaga! W przypadku tej promocji nie ma możliwości personalizacji. Są to gotowe, uszyte już modele.

 

Wymiary torebki (rozłożonej na płasko):
wysokość: ok. 38cm
szerokość: ok.38cm na górze, 28cm na dole
rączki: ok. 60cm "po obwodzie"
długi, regulowany pasek: max 120cm

Prostokątna torebka do noszenia na ramieniu lub na skos jak listonoszkę – regulowany pasek umożliwia dobranie odpowiedniej długości. Torba dla kobiet ceniących oryginalność – gruba pleciona tkanina na długo przyciąga wzrok. Idealna torebka na co dzień, do pracy lub na uczelnię. Bez problemu zmieścisz w niej najpotrzebniejsze drobiazgi oraz tablet lub książki. W zewnętrznych kieszonkach możesz ukryć mniej cenne rzeczy. Piękna, oryginalna tkanina jest bardzo mocna, odporna na tarcie i wilgoć. Materiał nie mechaci się ani nie zaciąga, bardzo łatwo utrzymać go w czystości.

Całość zapinana na zamek. W środku posiada dwie kieszonki, w tym jedną zapinaną na zamek. Dodatkowo dwie kieszenie zewnętrzne.

Materiał wierzchni: Piękna,szara plecionka. Tkanina tapicerska, gruba kompozycja nitek workowych, podklejana od dołu (szer. nitki 2-3 mm). Łatwa w utrzymaniu czystości.
Rączki i długi pasek eko skóra tapicerska, wytrzymała i plastyczna.

Podszewka bawełniana 3, 4.

Jeśli preferują Państwo konkretną podszewkę proszę wpisać to w uwagach do zamówienia.

Jednakże kolejność zamówień i dostępność ilościowa torebki z konkretną podszewką determinuje jej przydział.

Metoda produkcji: Każda torebka szyta jest na zamówienie w rodzinnej pracowni rękodzieła, z dbałością o jakość, wytrzymałość i detale. Nie jest to produkcja masowa!

Torebka jest wegańska, do jej produkcji nie użyto żadnych materiałów pochodzenia zwierzęcego.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium