Jak kupować?

 

1.Zamówienie.
Każdy model  zamawiany w moim sklepie szyty jest na zamówienie, stąd termin realizacji wynosi do 5 dni roboczych. Potrzeba wcześniej? Prosze pytać:-)
2. Personalizacja.

Do każej torebki istnieje możliwość wyboru wzoru wnętrza (podszewki). Po złożeniu zamówienia na prośbę klienta wysyłamy aktualny wzornik podszewek (wzornik na stronie torebki jest tylko przykładowy, w każdym tygodniu zmieniają się wzory). Jeśli klient nie wyrazi chęci wyboru podszewki szyjemy i wysyłamy z podszewką standardową.
Dodatkowo istnieje możliwość wyhaftowania inicjałow, krótkiego tekstu lub prostej grafiki na torebce lub w jej wnętrzu.
Zarówno dobór podszewki jak i dodatkowy haft jest w podstawowej cenie torebki.
3. Indywidualny projekt 
Istnieje możliwoć zaprojektowania i uszycia torebki dowolnych wymiarów według swojego projektu na podstawie dostępnych modeli, tkanin i ich kolorów. Prosimy w tym celu o napisanie do nas maila i podanie w nim opisu swojej wymarzonej torebki. My jeśli będzie taka potrzeba wyślemy wzorniki dostępnych tkanin oraz podszewek, doradzimy i wycenimy taki model. Termin realizacji takich zleceń ustalany jest indywidualnie.
4. Sposoby płatności.
Za zamówienie można zapłacić przelewem, PayPalem, lub za pobraniem (za wyjątkiem modeli modyfikowanych - w tym przypadku tylko przelew lub PyPal). 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl