Jak kupować?

 1.Zamówienie.

Każdy model zamawiany w moim sklepie, szyty jest na zamówienie. Nie mamy gotowych modeli na stanie (z wyjątkiem zakładki "OUTLET", gdzie pojawiają się przecenione modele dostępne od ręki. Aktualny termin realizacji widoczny jest w zamówieniu oraz na stronie danego modelu.

 
2. Personalizacja.

Istnieje możliwość dopasowania podszewki. Przy składaniu zamówienia proszę o wpisanie numeru wybranej podszewki. W przypadku braku informacji szyjemy torebkę z podszewką szarą w kropki lub czarną w gwiazdki.

Dodatkowo istnieje możliwość wyhaftowania inicjałów, krótkiego tekstu na torebce (z przodu lub z tyłu) lub w jej wnętrzu. W przypadku, gdy klient nie poda umieszczenia haftu, wykonujemy go standardowo wewnątrz na kieszonce.
Dobór podszewki i jeden haft (nie ważne czy jedna literka, czy parę wyrazów, ale w jednym miejscu) jest w podstawowej cenie torebki. Każdy kolejny haft to dopłata 30zł.

3. Indywidualny projekt 


Istnieje możliwość zaprojektowania i uszycia torebki dowolnych wymiarów według swojego projektu na podstawie dostępnych modeli, tkanin i ich kolorów. Prosimy w tym celu o napisanie do nas maila i podanie w nim opisu swojej wymarzonej torebki. My jeśli będzie taka potrzeba wyślemy wzorniki dostępnych tkanin oraz podszewek, doradzimy i wycenimy taki model. Termin realizacji takich zleceń ustalany jest indywidualnie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium